XXIX позачергова сесія від 07 вересня 2018 року

Протокол засідання XXIX позачергової сесії Івано-Шийчинської сільської ради VII скликання

Список реєстрації депутатів

Рішення № 406 "Про надання субвенції Богодухівській районній державній адміністрації для компенсації витрат перевізникам за пільговий проїзд громадян, які проживають на території сільської ради"

Рішення № 407 "Про надання субвенції сектору у справах молоді та спорту Богодухівської районної державної адміністрації на придбання оздоровчих путівок для дітей пільгових категорій"

Рішення № 408 "Про умови оплати праці виконуючого обов’язки Івано-Шийчинського сільського голови,секретаря сільської ради Хуповець Любові Михайлівни"

Рішення № 409 "Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року № 284- VІІ«Про сільський бюджет на 2018 рік»"

Рішення № 410 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Череденко В.М."

Рішення № 411 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Череденко В.М."

Рішення № 412 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Осадчій Н.О."

Рішення № 413 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ярошенко Я.В."

Рішення № 414 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ярошенко Я.В."

Рішення № 415 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ярошенко С.В."

Рішення № 416 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд Ярошенко С.В."

Рішення № 417 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ярошенко К.В."

Рішення № 418 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд Ярошенко К.І."

Рішення № 419 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кіхтьову Е.В."

Рішення № 420 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд Кіхтьову Е.В."

Рішення № 421 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Шульзі Ю.В."

Рішення № 422 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд Шульзі Ю.В."

Рішення № 423 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кіхтьовій В.О."

Рішення № 424 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд Кіхтьовій В.О."

Рішення № 425 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд Воробйову Л.Б."