XXVII позачергова сесія від 15 червня 2018 року

Протокол засідання XXVII позачергової сесії Івано-Шийчинської сільської ради VII скликання

СПИСОК РЕЄСТРАЦІЇ ДЕПУТАТІВ

Рішення 367 Про прийняття субвенції з районного бюджету в бюджет Івано-Шийчинської сільської ради

Рішення 368 Про прийняття субвенції з районного бюджету в бюджет Івано-Шийчинської сільської ради

Рішення 369 Про внесення змін до рішення ХV сесії VIІ скликання № 79-VIІ від 10.05.2017 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Івано-Шийчинської сільської ради»

Рішення 370 Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року № 284- VІІ «Про сільський бюджет на 2018 рік»

Рішення 371 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Явтушенко Т.М.

Рішення 372 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Явтушенко О.Б.

Рішення 373 Про надання згоди на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Ольховський Ю.М.

Рішення 374 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Чумак В.О.

Рішення 375 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Чумак І.А.

Рішення 376 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гарбуз Л.М.

Рішення 377 Про надання згоди на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Ольховському Г.І.

Рішення 378 Про надання згоди на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Суботі Н.В., Хуповець Т.С., Яковлєвій Ю.В.

Рішення 379 Про надання згоди на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Руденко К.І.

Рішення 380 Про надання згоди на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Глітко В.І., Глітко В.М.

Рішення 381 Про умови оплати праці виконуючого обов’язки Івано-Шийчинського сільського голови,секретаря сільської ради Хуповець Любові Михайлівни

Рішення 382 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яковлеву О.М.

Рішення 383 Про затвердження проекто-кошторисної  документації

Рішення 384 Про виділення земельних ділянок