XXVI чергова сесія від 16 травня 2018 року

Протокол засідання XXVI чергової сесії Івано-Шийчинської сільської ради VII скликання

СПИСОК РЕЄСТРАЦІЇ ДЕПУТАТІВ

Порядок денний

Результати відкритого поіменного голосування прийняття порядку денного зі змінами

Порядок денний зі змінами

Рішення 345 Про внесення змін до Регламенту Івано-Шийчинської сільської ради VII  скликання

Регламент

Рішення 346 Про затвердження Плану діяльності Івано-Шийчинської сільської ради з підготовки

регуляторних актів на 2018 рік

Рішення 347 Про утворення комісії при виконавчому комітеті сільської ради з питань боротьби зі злочинністю та її персонального складу

Рішення 348 Про затвердження Положення про комісію з питань боротьби зі злочинністю Івано-Шийчинської сільської ради

Рішення 351 Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2017 року № 284- VІІ «Про сільський бюджет на 2018 рік»

Рішення 352 Про надання згоди на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ляшовій Н.Ф.

Рішення 353 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд Яковлєву М.О.

Рішення 354 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шубі О.А.

Рішення 355 Про дострокове припинення повноваження депутата Івано-Шийчинської сільської ради VII скликання

Рішення 356 Про надання згоди на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) Осадчому В.М.

Рішення 357 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравченко Н.Г.

Рішення 358 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хуповець Л.М.

Заява про конфлікт інтересів Хуповець Л.М.

Рішення 359 Про скасування рішення XIX позачергової сесії Івано-Шийчинської сільської ради VII скликання №194-VII від 11.09.2017 р. "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Вінніченко К.Ф."

Рішення 360 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Вініченко К.Ф.

Рішення 361 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Терещук О.А.

Рішення 362 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд Терещук О.А.

Рішення 363 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Терещук А.О.

Рішення 364 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Острась В.М.

Рішення 365 Про надання дозволу на виконання топогеодезичних вишукувань і створення планово-картографічної основи для подальшої розробки  Генерального плану сіл Івано-Шийчине, Братениця і Тимофіївка Івано-Шийчинської сільської ради Богодухівського району  Харківської області

Рішення 366 Про затвердження проекто-кошторисної  документації