XXXI позачергова сесія від 14.12.2018 року

Протокол засідання XXXI позачергової сесії Івано-Шийчинської сільської ради VII скликання

Список реєстрації депутатів

Рішення 457 " Про сільський бюджет на 2019 рік "

Рішення 458 "Про затвердження Програми щодо фінансування проведення свят на території Івано-Шийчинської сільської ради на 2019 рік"

Рішення 459 "Про затвердження Комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Івано-Шийчинської сільської ради на 2019 рік"

Рішення 460 "Про затвердження Програми соціального захисту на території Івано-Шийчинської сільської ради на 2019 рік"

Рішення 461 "Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку на території Івано-Шийчинської сільської ради на 2019 рік"

Рішення 462 "Про затвердження Положення про бюджет розвитку Івано-Шийчинської сільської ради на 2019 рік"

Рішення 463 "Про затвердження Плану діяльності Івано-Шийчинської сільської ради з підготовки регуляторних актів на 2019 рік"

Рішення 464 "Про умови оплати праці виконуючого обов’язки Івано-Шийчинського сільського голови, секретаря сільської ради Хуповець Любові Михайлівни"

Рішення 465 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Яковлєвій Ю.В."

Рішення 466 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Калініченко Ю.М."

Рішення 467 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Калініченко Ю.М"

Рішення 468 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Крупко О.О."

Рішення 469 "Про звіт в.о. Івано-Шийчинського сільського голови, секретаря сільської ради Хуповець Л.М. за 2017-2018 роки"

Звіт сільського голови

Рішення 470 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ярошенко С.В."

Рішення 471 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ярошенко К.І."

Рішення 472 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ярошенко Я.В."

Рішення 473 "Про надання згоди на встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд Ольховському В.С."

Рішення 474 "Про надання згоди на встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

Рішення 475 "Про надання згоди на встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ольховському В.С."